Parfum per Femra  Gucci Purse 4 x 15 ml Shfaq më të madhe

Parfum per Femra Lancome O De Lancome 75 ml

AI0253

Leke 6,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

"O De Lancome" parfum per femra nga marka e njohur Lancome

Nje parfum i cili mund te perdoret edhe nga gjinia tjeter

Ideale nese deshironi nje parfum me arome agrumesh te ndryshme

Ky parfum permban kombinime fantastike ku aromat kryesore qe ndjehen jane Bergamot, Lemon, Mandarinë. Aromat baze jane Sandalwood, Vetiver, Oakmoss, Cistus Labdanum dhe ato qe e bejne kete parfum unik jane aromat Basil, Rosemary, Koriandër, Dorashka, Jasmine.

Sasia 75 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: