Gote kepuce Shfaq më të madhe

Gote kepuce

LF0278

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje gote me nje dizenjo shume te kendshme

Me formen e nje kepuce te kuqe

Materiali qeramike dhe porcelan

Permasat: 11cm x 15cm 8.5cm. Kapaciteti mbajtes 350ml

Një zgjedhje e thjeshtë, por tërheqëse për një kafe apo caj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: