Set per Femra Classic Black

DD0064

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set klasik Black per femra

Portofol dhe nje ore shume fine

Portofoli eshte material lekure e perpunuar me hapjen kryesore me zinxhire gold

Brenda ka vend per karta dhe monedhat tuaja. Portofoli ka dhe nje rrip mbajtes shtese

Ora ka rrip zinxhiri te zi, fushe gold dhe eshte shume fine ne stil

Kombinohet mjaft mire me portofolin

Nje ide shume e bukur dhurate per mamane apo mesuesen tuaj

Seti vjen i paketuar me nje kuti dhe cante mbajtese

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: