Set per Femra Givenchy Shfaq më të madhe

Set Givenchy Dahlia Divin EDP

AI0197

Leke 13,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per femra Givenchy

Arome qe perkedhel sensualitetin tuaj 

Seti permban parfumin me kapacitet 75ml dhe spray qe ta keni neper udhetime me kapacitet 0.5oz

Nje ide shume e bukur dhurate per te dashuren tuaj kete Shen Valentin

Produkte ORIGJINALE te markes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: