Gucci Bamboo EDP 30 ml

AI0183

Leke 8,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gjigandi i prodhimit te parfumeve Gucci sjell Gucci Bamboo ne formatin 30ml per femra

Spray Flagrance , nje arome e krijuar per nje grua te sigurte dhe sexy

Me dominim te lules se portokallit, lily casablanca vanilje etj

Parfumi eshte ORIGJINAL ne formatin 30ml.

Nje ide shume joshese dhurate per te dashuren tuaj kete Shen Valentin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: