Kornize Sucre Y Shfaq më të madhe

Kornize Sucre Y

ZEP0175

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

4 foto ne nje kornize te vetme

Per te gjithe kujtimet tuaja me te bukura

Korniza ka material druri dhe mban foto me permasa 10x15cm

Korniza ka permasa 38x51 cm

Printimi i fotove eshte i perfshire ne çmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: