Geta Gatta Dione e Zeze Shfaq më të madhe

Geta Gatta Dione e Zeze

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore te markes Gatta Dione

Per nje pamje shume sexy

Jane 60 Den dhe pjesa e poshteme si rrjete

Getat jane silastike duke ju siguruar rehatine.

Materiali i getave eshte: 85% poliamide, 15% elastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: