Geta Gatta Astrea

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta per femra shume cilesore te markes Gatta.

Per nje pamje shume elegante dhe te bukur.

Me ngjyre te bardhe Astrea, mjaft te rehatshme

Me dizenjo te vecante si flutur ne pjeen e siperme

Materiali i getave eshte: 91% poliamid, 9% elastike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: