Geta te Bardha Gatta GW Lavinia Shfaq më të madhe

Geta te Bardha Gatta GW Lavinia

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore, Gatta.

Per nje pamje shume elegante dhe te bukur.

Me dizenjo te vecante me lule.

Getat jane silastike duke ju siguruar rehatine.

Materiali i getave eshte: 85% poliamid, 15% lycra.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: