Geta Gatta Body Protect 20 Den Shfaq më të madhe

Geta Gatta Body Protect 20 Den

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore, Gatta, 20 Den.

Te dizenjuara posacerit per grate shtatezena, me nje material te vecante ne zonen e barkut.

Perforcimet qe ka ne pjesen e mesit lehtesojne shpinen dhe mbeshtesin muskujt e shtylles kurrizore.

Per nje pamje te vecante dhe te bukur.

Getat jane silastike duke ju siguruar rehatine.

Materiali 80% poliamide, 20% Elastane (Lycra) LYCRA Soft Comfort.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: