Geta Gatta Girl - Up Shfaq më të madhe

Geta Gatta Girl - Up

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore, Gatta.

Teper trendy dhe me nje dizajn te vecante, imitimi corapeve te gjata.

Per nje pamje te vecante dhe te bukur.

Getat jane silastike duke ju siguruar rehatine.

Materiali 95% poliamide, 5% elastan.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: