Geta Gatta Tattoo 20 Den Shfaq më të madhe

Geta Gatta Tattoo 20 Den

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore, Gatta.

Jane 20 DEN, te holla dhe me nje dizenjo te vogel elegante ne forme luleje.

Per nje pamje shume elegante dhe te bukur.

Materiali i getave eshte: 84% poliamide, 15% elastan, 1% pambuk.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: