Geta Gatta Kunder Celulitit 50 Den

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore, Gatta.

Jane 50 DEN, te bera nga fije, te cilat kujdeset per bukurine e lekures femerore.

Permireson qarkullimin e gjakut dhe ul keshtu celulitin dhe rrit qendrueshmerine dhe butesine e lekures.

Ideale per vjeshte dhe dimer.

Getat vijne me nje korse ne pjesen e vitheve dhe barkut.

Per nje pamje shume elegante dhe te bukur.

Materiali i getave eshte: 84% poliamide, 15% elastan, 1% pambuk.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: