Geta Gatta Sally 15 Den Shfaq më të madhe

Geta Gatta Sally 15 Den

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Geta shume cilesore, Gatta.

Per nje pamje shume elegante dhe te bukur.

Jane 15 Den.

Getat jane silastike duke ju siguruar rehatine.

Materiali i getave eshte: 84% poliamide, 15% elastan, 1% pambuk.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: