Gote Qeramike me Kapak Gome Keep Calm

JUM0030

Leke 790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje gote qeramike me kapak gome 

Gota eshte ngjyre e kuqe me nje dizenjo te vecante dhe kapak te bardhe

"Keep calm and never give up", nje motivacion per te nisur diten

Ruan nxehtesine per nje kohe te gjate

Mbani gjithmone me vete gjerat e nxehta, kafene apo çajera te ndryshme

Merreni me vete ate ne shkolle ne zyre apo kudo tjeter

Permasat jane 9x12.5 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: