Cante Shfaq më të madhe

Cante

BIL0052

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Cante e Vogel Ngjyre Roze

Cante e vogel krahu me ngjyre roze

Praktike dhe mjaft elegante

Materiali lekure e perpunuar

Kombinohet lehte dhe eshte shume e pershtatshme per stinen e pranveres e veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: