Cover 5/5S iphone Shfaq më të madhe

Cover 5/5S iphone

BIL0041

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Iphone 5/5S, Kase

Kase e vecante per iphone 5/5s, material plastik

Me nje dizenjo elegante dhe plot stil me nje vajze te pikturuar dhe lule ngjyre vishnje

Mbron telefonin nga goditjet dhe gervishtjet.

Jepini telefonit tuaj nje pamje verore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: