Cover 6/6S iphone Shfaq më të madhe

Cover 6/6S iphone

BIL0030

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kasa per iPhone 6/6S, i cili mbron telefonin nga goditjet dhe gervishtjet.

Me dizenjo me trendafila ngjyre roze.

Jepini telefonit tuaj nje pamje te fresket dhe pranverore.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: