Varse me forma gjeometrike druri Shfaq më të madhe

Varse me forma gjeometrike druri

BIL0002

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varse Druri me Forma Gjeometrike

Varese elegante per femra me forma gjeometrike

Me disa ngjyra dhe me rrip material si lekure e perpunuar

Sportive dhe njekohesisht mjaft stil

Dukuni bukur dhe kombinohuni me bizhute me ne mode te kesaj stine

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: