Varese Celesash Cream Shfaq më të madhe

Varese Celesash Cream

ZEP0052

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Varese Celesash Cream

Varese celesash me ngjyre pana.

Cka e ben te vecante kete varese celsash eshte korniza e vogel per foto qe ka te varur, e cila hapet dhe mbyllet si liber.

Korniza ka forme drejtkendeshi dhe materiali eshte lekure artificiale.

Ne te mund te vendosen dy fotot me permasa 2x3cm.

Permasat e kornizes se hapur jane 5x4.5cm.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: