Byrzylyk Trendy Shfaq më të madhe

Byrzylyk Trendy

BIL0115

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byrzylyk Trendy

Byrzylyk ngjyre gold per femra

Elegant dhe mjaft stil i vecante

Me nje gure perle te bardhe dhe nje detaj forme te crregullt me te njejten ngjyre

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: