Byrzylyk Elegant Shfaq më të madhe

Byrzylyk Elegant

BIL0114

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Byrzylyk Elegant

Byrzylyk me dy ngjyra e bardhe dhe gold

Me nje gure te madh ngjyre jeshil si dizenjo

Material qe nuk nxihet.

Elegant me sfera te rrumbullaketa te vegjel si rruaza

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: