Spile Shumengjyreshe Shfaq më të madhe

Spile Shumengjyreshe

BIL0051

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Spile Shumengjyreshe

Nje aksesor mjaft elegant per veshjet tuaja.

Spila eshte ne forme luleje, materiali i seciles eshte poliester. Eshte ne ngjyra te ndryshme.

Per pallto ose xhaketa.

Dukuni bukur dhe te vecante ne cdo kohe.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: