I ri Parfum LA RIVE Set per Femije LUNA TOUCH EDP+GEL Shfaq më të madhe

Parfum LA RIVE Set per Femije LUNA TOUCH EDP+GEL

A-003293

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me Luna Touch nga La Rive

Arome delikate e agrumeve, kedri dhe druri I sandalit.

Nje xhel lares dhe deodorant ne nje paketim me dizajn Luna Tuoch.

Sasia e parfumit: 75 ml

Sasia e xhelit lares: 250 ml.  

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: