Intex Set Syze Tub dhe Lopata Plazhi 55657

A-002373

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set zhytje Intex, syze, tub dhe lopata.

Seti permabn masken e syve dhe hundes, tubin per frymarrje si dhe lopatat.

Maska e syve qendron shume mire e puthitur ne fytyre ne saje te pjeses se silikonit qe ka perreth.

Rripi qe vendoset rreth kokes ka gjatesi te rregullueshme.

E pershtatshme per moshen mbi 14 vjec.

Lopatat jane te pershtatshme per numrin e kembes 41-45.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: