Intex Dyshek me Ajer 191 x 137 x 22 cm 68758

A-002368

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dyshek me ajer i markes Intex.

I rehatshem per 2 persona.

Perbehet perj materiali te forte te gomuar i cili mundeson rehati dhe gjithashtu nuk lejon ujin te depertoi.

Duhet te fryhet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka 2 valvula te cilat ndihmojne ne shfryrjen me te shpejte te dyshekut.

I pershtatshem per plazh apo kamping.

Permasat e dyshekut 191 x 137 x 22 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: