Ecoiffier Set per Ngrenie 36 cp

NOL0857

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti i ngrenies per femijet nga Ecoiffier

Lodra shume ngjyreshe per te mbajtur te perqendruar femijet

Seti ka 36 pjese te ndryshme, ene kuzhine per te organizuar dreka dhe darka

Ne kuti mund ti futmi te gjitha enet dhe kapaku eshte i ngjashem me nje mbulese ne te cilin mund te vendosni pjatat gjate servirjes

E pershtatshme per femijet mbi 18 muajsh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: