Chicco Formuese Dinosaur 30 Cp

NOL0838

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Chicco Formuese Dinosaur 30 Cp

Paketimi perfshin 30 pjese

Me pjeset mund te krijoni tri dinosauro te ndryshem, ose nje te vetem

Mosha e rekomanduar 1-6 vjec

Zhvillon imagjinaten dhe rrit aftesine krijuese tek femijet

Nese doni qe femija juaj te vazhdoje argetimin mund te shkarkoni aplikacionin App Toys Blocks dhe te luajne nga tableti

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: