Fisher Price Loder Krevati 3 ne 1 me Muzike

PB0177

Leke 4,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder per krevatin e bebes tuaj

Nje produkt nga marka Fisher Price

Me muzike 3 lodra te vogla ne 1. Femija shikon nje zog, nje luan nje elefant dhe nje zeber

Ndihmon në zhvillimin e aftësive motorike dhe njohjes vizuale te bebes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: