Set Tas,Filxhan dhe Pjate per Femije Teddy Bear

AG0636

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set per femijet tuaj

Seti permban nje tas, nje filxhan dhe nje pjate te dizenjuar me Tady Bear

Material qeramike cilesore

Femijet do te hane te gezuar dhe pa ju munduar 

Te gjitha vijne ne nje paketim shumengjyresh dhe terheqes 

Ideale edhe per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: