Fisher Price Tavoline Edukative Shfaq më të madhe

Fisher Price Tavoline Edukative

PB0173

Leke 11,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tavoline edukative nga Fisher Price 

Le të mësojmë së bashku! Tavolina Fisher-Price inkurajon zhvillimin e aftësive bazë motorike

Inkurajon fëmijën që të ngrihet dhe të eksplorojë tryezën në 360 °.

Të vegjlit mund të argëtohen me shumë aktivitete, këngë dhe të mësojnë fjalët e para në anglisht!

Katër lojëra të ndriçuara (laptopë, telefon, libër, piano).

Mbi 60 efekte të zërit midis këngëve për të mësuar, meloditë dhe aktivitetet për të mësuar.

Dimensionet e produktit 56 x 40 x 14 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: