Monopatine Alumini Cruise 200 XB Pro-Series Shfaq më të madhe

Monopatine Alumini Cruise 200 XB Pro-Series

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Monopatine modeli Cruise 145 XB Pro-Series

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me mbajtese per ta lene te parkuar ku te deshironi

Me lartesi te rregullueshme qe ofron lehtesi ne udhetim deri ne 100 cm

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje

Timoni i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve

Platforme per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes me permasa 41 x 11 cm dhe diametri i rrotave 200mm

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjeç, pesha maksimale 100 kg

*Sigurohuni qe gjate perdorimit te mbani nje kokore

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: