Prestashop Modules

Pishine per Femije Dinosaur 3

PB0113

Leke 690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Sezoni i plazhit është ai qe i gezon me se shumti femijet gjate stines se veres

Pishine per femije me personazhe dinosaur shumengjyresh

Kapaciteti i pishines : 33 litra

E lehte per tu zhvendosur dhe per tu fryre

Qe femijet te argetohen dhe te notojne gjate diteve te nxehta te veres

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: