Prestashop Modules

Komardare Intex Crab Ride-On

JUM0075

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Komardare Intex Krab Ride-On

Per femije mbi 3 vjec ne formen e nje gaforreje te kuqe

Forme zbavitëse me baza per sigurine e femijes tuaj si dhe tre dhoma ajri

Permasat: 213x137cm dhe materiali vinyl i nje cilesie te mire.

Mund te mbaje deri ne dy femije. Doreza të qëndrueshme per tu komanduar nga prinderit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: