Ark Set Tabele e Zeze + Shkumes + Fshirese Shfaq më të madhe

Ark Set Tabele e Zeze + Shkumes + Fshirese

IF0163

Leke 490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tabela e zeze eshte gjithmone aty per te ndihmuar femijet qe te mesojne

Shume funksionale. Me permasa 260 x 185 mm

paketimi permban shkumesa me ngjyra te ndryshme dhe fshiresen

Argetim dhe mesim ne te njejten kohe

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Dhurata ideale per te vegjelit tuaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: