Kornize Nonno Hi Shfaq më të madhe

Kornize Nonno Hi

ZEP0355

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me mbishkrimin Gjyshi -Nonno 

Nje dhurate e bukur e gjyshit per nipin apo edhe e ansajellta

Foto qendron hoizontalisht dhe eshte me ngjyre te bardhe

Material druri shume cilesore

Fotoja ka permasa 10x15cm dhe printimi i saj perfshihet ne cmimin e kornizes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: