Arke kursimi “Mace”

LF0288

Leke 3,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Arke kursimi ne formen e nje maceje

Është një dhuratë e shkëlqyer dhe një mënyrë e shkëlqyeshme për të mësuar femijet te kursejne

Vendoseni monedhën në pjatë dhe shtypni butonin, macja do të vjedhë ate

Pranon pothuajse të gjitha monedhat

Materiali: ABS. Punon me 2 bateri AA (nuk përfshihen).

Përmasat: 12 x 10.5 x 9.6 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: