Pizhame per Vajza me Minnie 3 - 24 Muajsh

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pizhame per vajza me Minnie 3 - 24 Muajsh

Kompleti permban bluze me menge te gjata dhe tuta te gjata.

Eshte e disponueshme ne dy ngjyra te bardha dhe roze.

Materiali teper cilesore.

Ne bluze eshte e stampuar personazhi i Minnie.

Teper te bukura dhe te vecanta.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: