Globo Set Personazhe Gome 0+ Shfaq më të madhe

Globo Set Personazhe Gome 0+

Leke 590

  • 1
  • 2
  • 3

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set me personazhet vizatimor shumengjyresh.

Materiali i tyre eshte gome dhe seti ka dy personazhe te ndryshem.

Te pershtatshem per femijet mbi 0 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: