Globo Set Kuzhine me 13 Pjese 3+ Shfaq më të madhe

Globo Set Kuzhine me 13 Pjese 3+

Leke 890

  • 1
  • 2

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set kuzhine per femije mbi 3 vjeç

Perbehet nga 13 pjese plastike 

E markes Globo me ngjyra dhe forma te ndryshme

Nje dhurate shume e bukur per te gjithe femijet qe adhurojne te kalojne me shume kohe ne kuzhine

Permasat:57 x 36.5 x 28.5cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: