Globo Kove me Forma 10 Cope 12M+ Shfaq më të madhe

Globo Kove me Forma 10 Cope 12M+

IF0129

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kove me 10 forma te ndryshme per krijime te ndryshme

Per argetimin e femijes tuaj dhe per te nxitur imagjinaten krijuese

E pershtatshme per femije mbi 1 vjeç

Nje ide shume e bukur dhurate per femijet

Permasat:50.5 x 33.5 x 31.2cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: