Makine me Telekomande Super Model 3+

VP0048

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Makine me telekomande Super Model

Femija mund te kontrolloje plotesisht makinen ne te gjitha drejtimet

Telekomanda punon me bateri drejton makinen, hap dhe mbyll dyert

Me radio me ka 4 kanale tek telekomanda si timon

Me drita ne pjesen e pasme dhe te perparme. Makina ka ngjyre te verdhe

Qe femijet te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjeç

Shkalla 1 me 14

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: