Mjetet e Mjekut, Pino Shfaq më të madhe

Mjetet e Mjekut, Pino

BAO0252

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mjetet e Mjekut, Pino

Loja me role përcaktohet si interpretimi i një personazhi.

Kjo metodë ka një përdorim shumë të gjerë dhe zhvillohet në kuptime të ndryshme, si dhe është një metodë mësimore-edukative shumë e përdorshme dhe e frytshme.

Loja pino me mjetet e nje mjeku meson femijet tuaj si te luajne duke mesuar nje profesion si ai i doktorit.

Nje valixhe me mjetet qe i duhen mjekut.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

Permasat:19.5x7x14.5

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: