Lokomotive e Madhe me Terheqje, Pino Shfaq më të madhe

Lokomotive e Madhe me Terheqje, Pino

BAO0228

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Lokomotive e Madhe me Terheqje, Pino

Loje per bebe prej druri te perbere nga dru gome dhe i pikturuar me ngjyra jo toksise me baze uji

Druri prej gome i perket nje grupi te drunjeve jeshil qe jane ne raport te mire me mjedisin dhe mjaft cilesore

Nje lokomotive e madhe Pino qe duhet levizur. Stimulon zhvillimin e intelektit qe eshte shume i rendesishem per femijet e vegjel se bashku me aftësitë motorike dhe sensoret e ndjeshmërise 

Argetoni femijet tuaj ne hapat e pare te jetes duke i mesuar me objektet dhe funksionin e tyre

Loja eshte nje element i rendesishem ne rritjen e femijes.

Duke u kenaqur e zbavitur gjate lojes, femijet mesojne dhe marrin njohuri te cilet i shfaqin ne mjedisin qe i rrethon

Permasa: 14.5x9.5x11 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: