Lego High-speed Chase V29 60138

SL0342

Leke 4,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje lego shpejtesie modeli V29 60138

Me 294 pjese, material plastik

Per femije nga mosha 5 deri ne 12 vjeç

Kujdes hajduti ka vjedhur para dhe ar dhe eshte zhdukur jashte qytetit me nje makine sportive

Nisuni me helikopter drejt tij dhe arrestojeni ate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: