Clementoni Loder Planet

NOL0187

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder edukuese Clementon me mrekullite e qiellit

Zbuloni planetin dhe njihni yjet e qiellit

Mesoni me teper per mitologjine dhe legjendat lidhur me yjet

E pershtatshme per femije mbi 9 vjeç.

Punon me bateri 1.5V 2XAA qe nuk perfshihen ne paketim

Permasat 45 x 31 x 11.5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: