Clementoni Loder Edukative Kit 4 ne 1 Zootropolis Shfaq më të madhe

Clementoni Loder Edukative Kit 4 ne 1 Zootropolis

NOL0096

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Loder edukative e markes Clementon Kit 4 ne 1

Me karakteret e preferuara nga bota e Disney

Stimulon zhvillimin e aftesise logjike dhe krijuese tek femija

Permban 30 pjese dhe 6 kube me imazhet e kartonave

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: