Clementoni Loder Crazy Chic Make-Up Jewels Clarissa

NOL0091

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje set me make up dhe bizhuteri per femije 7-14 vjeç

Per vajzat e vogla qe adhurojne te duken bukur si mamate e tyre

Permasat e setit jane 21 x 17 x 3cm

Seti eshte i amrkes Clementon, Crazy Chic

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: