JUM0023

Pishine per Femije Lazy Fish Shade - D

Leke 3,190

Detajet

Sezoni i plazhit është ai qe i gezon me se shumti femijet gjate stines se vere.

Pishine per femije Lazy Fish. Ne forme peshku dhe me ngjyra te forta.

E pershtatshme per femije te moshava 1-3 vjec.

Kapaciteti i pishines : 54 litra

Permasat jane 124 x 109 x 71 cm

E lehte per tu zhvendosur dhe per tu fryre.

Qe femijet te argetohen dhe te notojne gjate diteve te nxehta te veres.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: