Pino Rradhitese ne Kuti Vishe Arushen Shfaq më të madhe

BAO0317

Pino Rradhitese ne Kuti Vishe Arushen

Leke 590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pino Rradhitese ne Kuti Vishe Arushen

Vishe arushin duke luajtur me te

Nje puzzle per femijet e markes Pino, nje arushe femer me 6 sete veshjes

Jepja fëmijës tënd të plotësojë këtë puzle  duke e kombinuar ate ne menyra te ndryshme ndryshe nga puzzlet e tjera

Per femije te moshes mbi 18 muajsh

Puzëlli është një mjet shumë I rëndësishëm edukimi pasi siguron shumë njohuri dhe zhvillim mendor te fëmijët.

Ndaj në mënyrë që të ndihmoni fëmijët tuaj për të zgjeruar njohuritë , përdorni këtë puzle të bukur.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: